Čističe kávovarů

Drogerie (kopie 5)

Entkalker185 (kopie)Entkalker185 (kopie 3)

Reinigungstabletten182 (kopie)Reinigungstabletten182 (kopie 2)

Entkalkertabs183 (kopie)Entkalkertabs183

Milchsystemreiniger184 (kopie)Milchsystem

 

 

ČIŠTĚNÍ A PÉČE KÁVOVÝCH STROJŮ

Chuť a kvalita kávy mohou být ovlivněny vápencem a nečistotami v kávovaru. Po určité době se usazují zbytky kávy, zbytků mléka a nečistot v kávovaru. Navíc voda z vodovodu obsahující vápník zanechává zbytky vápna, když se odpaří nebo zahřívá. Tyto zbytky mohou ovlivnit chuť kávy.

Pravidelné odstraňování vodního kamene tekutými odvápňovači nebo odvápňovacími tablety odstraňuje usazeniny vápence. Ve filtrovacích kávovarech se v nádržce na vodu často usazuje vápno. Ohřátá voda také prochází hadicemi, ohřívačem vody a varnou jednotkou. Pokud zůstanou zbytky vody v potrubí nebo ve vodní nádrži po delší dobu, může být zvýšen růst mikroorganismů, jako jsou například bakterie, způsobující plísně nebo kyselou vodu.

Ve filtrační jednotce se setkává kávový prášek a ohřátá voda. Zbytky kávového prášku a přebytečného tuku z kávy se časem zhoršují. Chcete-li tomu zabránit, můžete spustit automatický program čištění s čisticími tabletami.

Vápník zůstává ve vedení v pákových strojích a voda nemůže dosáhnout požadované teploty a průtoku. Z tohoto důvodu mohou usazeniny vodního kamene zvýšit spotřebu energie zařízení. Kromě toho zbytky vápna často vedou ke špatnému přenosu tepla. V ohřívači vody například kalcifikáty zabraňují rychlému zahřívání vody. Postupně to ovlivní spotřebu energie a životnost vodovodních kuchyňských a domácích spotřebičů.

Pro odstranění zbytků mléka, jako je mléčný tuk, je vhodný čistící prostředek na mléčné usazeniny. WoldoClean čistič mléčných cest je při čištení bez zápachu a hygienický. Čisticí kapalina během automatického systémového programu rozpouští usazeniny mléka z kontejnerů, potrubí a trysek. Inkrementy v mléčné jednotce nebo mléčné hadici jsou odstraněny silným čisticím účinkem. Čistič mléčných trysek také důkladně čistí veškeré ruční přístroje na mléko, stroj na výrobu ledu nebo mléka. Pravidelné čištění pomocí čističe mléčných trysek, mléčné pěny zajišťuje a chrání trysky mléčné pěny pro plně automatické stroje proti usazování tuku a mléka všeho druhu. Pro sušené mléko, které stříká na vnější stranu spotřebičů, stačí je otřít pomocí čističe mléčné pěny.

Naše výrobky jsou snadno a bezpečně použitelné. Jsou speciálně navrženy pro snadné, rychlé a profesionální použití. Výrobky nezanechávají žádné zbytky ve stroji. Přístroj je bezpečný po správném použití a následném opláchnutí. Všechny čisticí produkty značky WoldoClean jsou kompatibilní se značkovými zařízeními.

woldoclean reinigungstabletten 260 14a
Tip
od 199 Kč–52 %
od 131,40 Kč bez DPH
od 159 Kč

Čistící tablety kompatibilní se všemi plnoautomatické kávovary a kávové stroje 2 g na tabletu a průměr 15 mm na tabletu Odstraňte zbytky kávy, kávové oleje a...

Kód: 46/10KS
WoldoClean 171120 50er Entkalker Tabs Vorne
od 349 Kč–47 %
od 172,73 Kč bez DPH
od 209 Kč

16 g na tabletu Dobře rozpustné ve vodě Pro ruční a automatické odstraňování vodního kamene Vhodné pro konvice, kávovary a mnoho dalšího. Mimo jiné Kompatibilní...

Kód: 55/15KS
WoldoClean Milchsystemreiniger 750ml 08a (kopie)
od 499 Kč–64 %
od 205,79 Kč bez DPH
od 249 Kč

750 ml pro 15 čisticích operací 50 ml Vhodné pro automatické programy čištění mléčného systému Kompatibilní se zařízeními Saeco, Melitta a mnoha dalšími. Bez...

Kód: 52/750ML
entkalker fuer kaffeevollautomaten kaffeemaschine Wasserkocher
Tip
od 399 Kč–46 %
od 205,79 Kč bez DPH
od 249 Kč

750 ml tekutý odvápňovač pro 6 odvápňovacích procesů zpracovává 125 ml Vhodné pro kávové stroje, plnoautomatické kávovary a rychlovarnou konvici Bez zápachu a šetrné k...

Kód: 58/750ML
4 položek celkem