Čistící tablety do kávovaru 10ks

Čisticí tablety pro plnoautomatické kávovary, kávové stroje, espresso kávovary. Kompatibilní s Jura, Miele, Krups, Melitta, Seaco, Siemens, Nivona, Nespresso, Philips, Delonghi, WMF, Bosch. Důkladné čištění kávovaru a espresso strojů je dobrou alternativou k příliš drahých originálních čisticích tablet. Důkladné vyčištění kávovarů, espressových strojů, kapslovích a plnoautomatických strojů. Tablety na čistič kávy 2g pro běžné použití v kanceláři, catering, domácnost.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: WCCT1X10
Značka: WoldoClean®
189 Kč 156,20 Kč bez DPH

41uFa7fEHGL

  Nebezpečí
  H315 Dráždí kůži.
  H318 Způsobuje vážné poškození očí.
 

Čisticí tablety pro plnoautomatické kávovary, kávové stroje, espresso kávovary kompatibilní s Jura, Miele, Krups, Melitta, Seaco, Siemens, Nivona, Nespresso, Philips, Delonghi, WMF, Bosch.

Důkladné čištění kávovaru a espresso strojů je dobrou alternativou k příliš drahých originálních čisticích tablet. Chraňte své zařízení před kávovými oleji a kávovými tuky.

Čisticí tablety jsou vhodné pro důkladné vyčištění kávovarů, espressových strojů, kapslových a plnoautomatických strojů lze snadno vyčistit.

Vždy dodržujte pokyny výrobce čisticích tablet. Čistící tableta o hmotnosti 2g pro běžné použití v kanceláři, catering, domácnost.

Čisticí tablety pro kávovary a kávové stroje odstraňují ze stroje kávové tuky a kávové oleje. Levné a kvalitní řešení pro všechny plně automatické stroje. Kompatibilní s kávovary Bosch, Krups, Siemens, Delonghi, Jura, WMF, Nivona, Miele. Melitta, Nespresso, Tassimo, Saeco. Čisticí tablety lze používat do každého kávovaru.

Kávová zrna obsahují zejména kávové vosky a oleje, které mohou kávovar ucpat. Aby nedošlo k usazování usazenin, je důležitá pravidelná péče o kávovar. Čisticí tableta lze vložit do drážky nebo do prostoru pro prášek. Tablety o hmotnosti 2 g a o průměru 15 mm odstraňují nečistoty a chrání části stroje.

Jak mohu tablety používat? Kde jsou umístěny?

Každý kávovar má štěrbinu nebo otvor, ve kterém musí být plněné výstupky (manuální) a v jakém časovém období je čištěn. Každý stroj má svůj vlastní systém. Vždy se řiďte pokyny výrobce uvedenými v návodu k obsluze. Při odvápňování se odvápňovací tablety obvykle rozpustí ve vodní nádrži vodou. Proces odstraňování vodního kamene pak začíná automaticky na mnoha strojích.

WoldoClean čisticí tablety pro kávovary jako levná alternativa k drahým výrobcům

  • Čistící tablety odstraní nejtěžší kávové tuky a oleje s vyvinutou formulací.
  • Pravidelné používání čisticích tablet zajišťuje dlouhou životnost a energetickou účinnost kávovaru. Protože vápenec může zvýšit spotřebu energie až o 30%.
  • Snadné a bezpečné použití a zaručuje snadné, rychlé a dlouhodobé čištění.
  • Čisticí tablety WoldoClean nezanechávají žádné zbytky. Po čištění a následném opláchnutí stroje je vaše káva bezpečná.
  • Naše obaly jsou recyklovatelné a mají tak nízké dopady na životní prostředí.
  • Jednoduché dávkování tablety.
  • Vzhledem k velikosti a hmotnosti čisticích tablet jsou vhodné pro všechny běžné modely.

Aplikace a pokyny pro čištění pákových strojů nebo kapslové stroje

Tabletu rozpusťte

Čisticí tabletu rozpusťte ve 100 ml horké vody a naplňte čisticí roztok do nádrže s vodou cca 400 až 500 ml teplé vody.

Naplňte nádrž na Vodu kapalinou

Pokud má Váš kapslový stroj nebo pákový stroj program čištění, mějte prosím na vědomí jednotlivé kroky a pokyny výrobce.

Začněte Čištěním nebo Oplachováním

Nechte veškerou kapalinu protékat strojem a počkejte 5-10 minut. Potom vyprázdněte šálek s kapalinou.

Naplňte zásobník s Vodou čistou vodou a opláchněte

Naplňte zásobník na vodu čistou vodou. Potom vypláchněte celý stroj 1-2 zásobníkem čisté vody.

Vaše zařízení je nyní vyčištěno. Užijte si kávu!

 

Vše, co byste měli vědět o WoldoClean

WoldoClean je předním výrobcem v oblasti čisticích prostředků se specializací na online obchodování. Od svého založení v roce 2007 představujeme neustále rostoucí portfolio produktů pro všechno, co se týká čištění domácnosti. Při hledání alternativ k výrobkům drahých výrobců neustále pracujeme na vylepšení produktů a přidané hodnotě pro naše zákazníky. Více než 1,1 milionu zákazníků v obchodním a soukromém sektoru zákazníků z celé Evropy. Také u ostatních čisticích prostředků se snažíme usnadnit čištění v domácnosti a kanceláři pomocí kvalitních ingrediencí. Bez ohledu na to, zda odvápňovací tablety, tekuté odvápňovací prostředky nebo jiné čisticí prostředky pro domácnost, jsou kvalita a cena přidanou hodnotou, kterou bychom chtěli nabídnout našim zákazníkům.

 

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop

 

Jsou čisticí tablety vhodné i pro můj plně automatický kávovar?

Čisticí tablety WoldoClean jsou kompatibilní se stroji všech výrobců, jako jsou Jura, Seaco, Siemens, Delonghi, Nirvona, Philips a mnoho dalších.

Jaký je postup při použití čistících tablet pro automatické kávovary?

Za tímto účelem vždy doporučujeme použít návod k použití od výrobce. Pokud o tom nenajdete žádné informace, vložte čisticí tabletu do komory na prášek plně automatického stroje a spusťte proces čištění. Pokud nemáte přihrádku na tabletu, rozpusťte tabletu ve 250 ml teplé vody. Poté nechte projít čistící kapalinu plně automatickým přístrojem.

Co dělat v případě, kdy se tablety nerozpouštějí dostatečně rychle?

To je normální, proces čištění u plně automatických kávovarů obvykle trvá 20–30 minut, během této doby by se tableta měla pomalu rozpouštět, aby tekutina protékala strojem s čištěním.

Jak často je potřeba čistič automatický kávovar Jura?

Péče o kávovary Jura závisí na jejich použití, neboť tyto kávovary mají nastavené automatické čištění přibližně po 200 - 250 šálcích kávy nebo po 80 zapnutí.

Je vhodné také pro kávovary Siemens EQ 3, 5, 6, 7, 8, 9?

Naše čisticí tablety jsou kompatibilní s plně automatickými stroji z řady EQ od společnosti Siemens. Procesy čištění lze provádět bez problémů. Díky funkci Calc'nClean kávovar automaticky indikuje čištění.

Jsou čisticí tablety vhodné pro odstranění vodního kamene?

Odvápnění je něco jiného než čištění. Při odstraňování vodního kamene se z horkovodního potrubí rozpouští vodní kámen. Při čištění čisticími tabletami se z varné jednotky odstraní kávový tuk, kávové oleje a další nečistoty.

Jak použít čistící tablety?

Každý stroj má svůj vlastní systém. Vždy se řiďte pokyny výrobce v příručce.

Kolik čistících tablet je potřeba k jednomu čištění?

Jedna stačí. Složení a velikost čistící tablety jsou přizpůsobeny jednomu cyklu čištění. Tak je zaručeno efektivní vyčištění.

Proč je velmi důležité provádět pravidelnou údržbu u automatických kávovarů?

Správná údržba je zárukou skvělé chuti vaší kávy a prodloužení životnosti vašeho přístroje. Pro přípravu skvěle chutnající kávy v každém šálku a správného fungování přístroje, je čistota přístroje a hygiena spojená s přípravou mléka, kávy a vody stejně důležitá jako mechanika samotného přístroje.

Čištění stroje Nespresso čisticími tabletami - pokyny s De Longhi En 680.

Kávovar Jura čištění čisticími tabletami - pokyny

Melitta Caffeo CI čištění kávovaru s instrukce

Siemens EQ 6 pokyny pro čištění a odstraňování vodního kamene

Siemens EQ3 vyčištění a odvápnění kávovarů instrukce

Zpět do obchodu