Lepidlo na sklo 25g

Extrémně pevné, rychleschnoucí tekuté super lepidlo pro pevné spojení kovů. Odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a teplu během několika sekund s rychlým vytvrzením. Speciální lepidlo na kovy spojí kovové materiály dohromady s vysokou pevností během několika sekund a slepí je dohromady jako svar. Vysoce výkonné lepidlo, které tvrdne během několika sekund a je vysoce odolné do -45 °C nebo +115 °C.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: WCLK1X26
Značka: WoldoClean®
199 Kč 164,46 Kč bez DPH
Kategorie: Tmely & lepidla
31mTHI4a8xL
  Varování
  (H315) Dráždí kůži.
  (H319) Způsobuje vážné podráždění očí.
  (H335) Může způsobit podráždění dýchací cest.
 

Kontakt lepidla s pokožkou: Zbytky lepidla lze odstranit pomocí pleťového krému, oleje nebo odlakovače na nehty. Slepené prsty uvolníte krouživými pohyby a stolním olejem. Zbytky lepidla seškrábnete nehtem. Tip: Před použitím si natřete ruce krémem. Pozor: Lepidlo způsobuje popáleniny pokožky!

Vhodné materiály: všechnyskleněné předměty.

Nevhodné materiály: plsť, zdivo, lepenka, polystyren, teflon, silikon a plasty, které obsahují vosk, např. polypropylen a polyethylen.

V případě nejasností vyzkoušejte vhodnost použití lepidla předem.

Příprava (platí pro použití lepidla): Všechna lepená/opravovaná místa zdrsněte (smirkovým papírem, pilníkem apod.), abyste dosáhli co nejlepší přilnavosti. Vyčistěte acetonem, lepená/opravovaná místa musí být suchá, bez mastnoty, prachu a rzi a nechejte 5 minut větrat. Tip: Pod lepenou plochu položte pečicí papír, zabráníte tak nechtěnému přilepení.

Použití (platí pro použití lepidla):

Odšroubujte uzávěr a odřízněte dávkovací špičku. Špičku udržujte v čistotě, mohla by se ucpat. Po použití otřete špičku kouskem papíru, zabráníte tak zalepení a ucpání. 

Lepení

  1. Dávkování: Na jednu ze spojovaných stran naneste tenkou vrstvu
  2. Přítlak: Tekuté lepidlo se vytvrzuje pouze přítlakem. Po krátkou dobu je možná korekce bez vynaložení tlaku.
  3. Zasychání: Nechejte lepidlo několik minut usazovat bez vynaložení tlaku. Dosáhnete tak úplného přilnutí. U povrchů jako porcelán, kov, kámen, kachličky apod. může vytvrzování trvat několik hodin (maximálně 24 hodin). Konečná pevnost se může v závislosti na materiálu lišit.

Skladování a trvanlivost: Lepidlo skladujte ve svislé poloze, v chladu (pod 5 °C) a suchu. Tak může zaručit životnost až 1 až 2 roky. Tip: Umístěte lahvičky do prázdné skladovací nádoby a vzduchotěsně uzavřete víkem. Před použitím se ujistěte, že má lepidlo pokojovou teplotu!

Technická data:

Chemicky rezistentní (benzín, nafta atd.): Ano

Teplotní odolnost: - 45 °C až +115 °C

Odolný vůči UV záření a vodě: Ano

Pevnost v tahu (NBR): 83 – 100N/cm2

Pevnost ve smyku přeplátované oceli: 10 – 22 N/mm2

Zpět do obchodu