Nástěnná barva proti plísním 2,5 l

Bílá disperzní barva proti plísním vhodná do všech interiérů, Bojuje proti tvorbě plísní a poskytuje dlouhodobou ochranu. Také má schopnost odpuzovat vlhkost. Třída otěru 2. Lze použít na natíratelné tapety, hrubé vlákno, disperzní nátěry, sádrokartonové desky, omítku a další. Snadné a jednoduché použití. Baleno v 2,5 l  kbelíku s neprodyšně uzavíratelným obalem pro dodržení optimální trvanlivosti. Náš produkt byl vyroben v Německu.

Momentálně nedostupné
Kód: WCPPB1X2500
Značka: WoldoClean®
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
31mTHI4a8xL  Varování
  H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.
  H412 Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.
  Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.
 

Vnitřní malířská barva vhodná pro kuchyně, koupelny a vlhká místa. Dlouhodobá ochrana proti plísním. Biocidní přípravek. K okamžitému použití, vysoce krycí, velmi úsporná.
Třída oděru za mokra: 2
Třída krycí schopnosti: 2 (6 m2/l)

Objem vystačí na 15 m2 (1 vrstva v závislosti na podkladu)

Mimořádně krycí barva proti plísním. Vyznačuje se emulzní konzistencí, která nejen zakryje stopy plísní, ale také zanechá ochranný film, který účinně brání jejich tvorbě. 

Nízkoemisní a bezrozpouštědlová barva je ideální pro všechny obývací pokoje, koupelny, vlhké místnosti a sklepy. Snadná aplikace pomocí štětce nebo válečku. Vhodné pro použití na stěny a stropy, nezanechává nepříjemný zápach. Jedno balení vystačí přibližně na 15m2 plochy. Biocidní přípravky používejte opatrně a vždy se řiďte pokyny výrobce. 

Doporučený postup:

  1. Produkt by měl být nanášen v teplotách 5-30 °C. 
  2. Před použitím ověřte, zda je natíraný povrch suchý, čistý a hladký bez mastnoty a vosku.
  3. Před použitím důkladně promíchejte. 
  4. Naneste barvu a nechte zaschnout.
  5. V případě potřeby postup opakujte.
  6. Schnutí trvá přibližně 4-6 hodin. Doba schnutí je závislá na okolní telotě a síle nátěru. 
  7. Kbelík po použití neprodyšně uzavřete.

Použití barvy proti plísním 

Před použitím si důkladně přečtěte tento návod. K použití štětkou nebo válečkem. Nevhodné pro stříkací pistole. Nanášejte při teplotách 5-30 °C (ideálně 20 °C a relativní vlhkosti 65 %).
Povrch musí být suchý, čistý a stabilní. Odstraňte houby a plísně (vysoce savé povrchy zpevněte penetrací bez rozpouštědel). První nátěr zřeďte cca 5 % vody. Vrchní 1 až 2 nátěry naneste nezředěné. Tónovací barvu lze přidat do max. 5 %. Schnutí: 4 až 6 hodin. Nářadí po použití dobře vymyjte vodou a mýdlem.

Zpět do obchodu