Glycerinové mýdlo s aloe vera 1kg

Glycerinové mýdlo s aloe vera pro výrobu přírodních mýdel. Obsahuje pouze výtažky rostlinného původu, bez barviv či aditiv. Produkt je balen v plastovém obalu s uzavíratelným víkem pro jednoduchou manipulaci a výrobu. Glycerinové mýdlo má mnoho příznivých účinků na lidské tělo. Poskytuje hydrataci a výživu pro vysušenou pokožku, působí antibakteriálně, hloubkově čistí pleť a zmírňuje příznaky podrážděné pokožky. Balení obsahuje 1 kg glycerinové mýdlo s uklidňujícími účinky aloe vera. Produkt je rostlinného původu, vhodný pro vegany a vegetariány. Je šetrný k životnímu prostředí.

Můžeme doručit do:
23.7.2024
Skladem
Kód: WCGMA1X1000
Značka: WoldoClean®
329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Kategorie: Glycerinová mýdla

Výroba glycerinového mýdla v pohodlí vašeho domova je velmi jednoduchá a přináší mnoho výhod a příznivých účinků pro vaše tělo. Je vhodná především pro ty, kteří trpí na alergie nebo mají citlivou pleť. Při domácí výrobě s naším produktem máte absolutní kontrolu nad vybranými surovinami. 

Nevýhodou průmyslově vyráběných mýdel je nepřiměřené vysušování pokožky, vysoký obsah chemických látek, konzervantů a živočišných olejů. 

Při domácí výrobě oceníte individuální složení surovin, které vyhovuje vaší pokožce. Naše glycerinové mýdlo navíc obsahuje aloe vera pro zklidňující účinky na pokožku. 

  • ochraňuje a vyživuje pokožku
  • šetrné k životnému prostředí
  • delší životnost
  • založené na rostlinné bázi
  • kontrola nad kvalitními surovinami

Doporučená příprava

Nakrájejte glycerinové mýdlo na menší kousky a rozpusťte jej ve vodní lázni, přidejte váš oblíbený esenciální olej a nalijte tekutinu do silikonové formy. Glycerinové mýdlo je možné také připravit v mikrovlnné troubě. 

Dbejte na informace uvedené na obalu. Náš produkt byl vyroben a testován ve farmaceutických podmínkách v Německu.  Je vyroben z kvalitních surovin s ověřeným původem.

vyrobeno-v-nemecku-woldoshop

Zpět do obchodu