Privátní značka

HeaderSeiten_1905x300 (kopie)

 

AdobeStock_107942457 (kopie)

 

PRIVÁTNÍ ZNAČKA

Chcete-li svým zákazníkům nabídnout svou vlastní značku? Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme individuální čisticí přípravky v designu soukromého štítku pro Vás.

Podporujeme naše partnery s intenzivním konzultací a podporou před a během projektu. Mnoholeté zkušenosti zaručují plynulou realizaci vašeho projektu.

Na cestě od vývoje produktů až po výrobu, design, střelbu produktů a požadované testování výrobků se můžete spolehnout na naše odborné znalosti.

 

 

 

NÁŠ PRODUKT - VAŠE ZNAČKA - SPOLEČNÝ ÚSPĚCH 

Poradenství a koncept produktu

Od samého začátku vás aktivně podporujeme při vývoji vlastní značky a vaše individuální potřeby jsou v popředí.
Budeme vás provázet od plánování až po hotový výrobek, takže vaši zákazníci jsou nadšeni.
Obdobně můžete od nás získat konkrétní služby soukromých značek - podle Vašich potřeb.

Vývoj produktů

Uvědomujeme si vaše nápady a hledáme optimální řešení. Vyberte si z existujících a osvědčených receptů, které jsou šité na míru vašim potřebám. Nebo vyvíjíme společně nové výtvory - podle vašich individuálních přání.

Dokumentace a kvalita

Pro každý produkt, který jsme vyvinuli, obdržíte podrobný bezpečnostní list a popis produktu pro správné použití a správnou manipulaci s čistícími a ošetřovacími prostředky. Oznámení o vašem produktu u Federálního institutu pro hodnocení rizik převezmeme v případě potřeby nebo na žádost samozřejmě také.

Balení a design

Vedle prezentace a ochrany produktu má balení rozhodující roli v prodeji. Vytváříme perfektní balení optimalizované pro váš prodejní kanál. Optimalizované náklady na přepravu vytváříme perfektní obal pro levnou přepravu. Zejména v oblasti online hrají rozhodující roli náklady na dopravu a často mají výhodu oproti konkurenci.
Naši zkušení návrháři vytvářejí jedinečný design produktu s rozpoznatelnou hodnotou. Vždy máme na paměti zákonné pokyny. Tvoříme bezpečnostní listy a další dokumenty zcela v naší společnosti tak, aby byly zaručeny zákonné požadavky pro prodej a používání.

Výroba a plnění

Produkce vašich výrobků na míru - v malých dávkách, jakož i v sypkých nebo hotových výrobcích. Podle nejvyšších standardů a za přísně kontrolovaných podmínek jsou vaše výrobky vyráběny.

Balení a logistika

Výrobky v lahvích, uzamykatelné plastové kanystry, skládací kartony nebo jiná různorodá balení - známe jednotlivé výhody pro různé distribuční kanály. Bezpečně a včas, budeme převážet hotové výrobky s osvědčenými mezinárodními logistickými společnostmi k cíli, domů nebo do zahraničí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení