Privátní značka

HeaderSeiten_1905x300 (kopie)

 

AdobeStock_107942457 (kopie)

 

PRIVÁTNÍ ZNAČKA

Chcete-li svým zákazníkům nabídnout svou vlastní značku? Navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme individuální čisticí přípravky v designu soukromého štítku pro Vás.

Podporujeme naše partnery s intenzivním konzultací a podporou před a během projektu. Mnoholeté zkušenosti zaručují plynulou realizaci vašeho projektu.

Na cestě od vývoje produktů až po výrobu, design, střelbu produktů a požadované testování výrobků se můžete spolehnout na naše odborné znalosti.

 

 

 

NÁŠ PRODUKT - VAŠE ZNAČKA - SPOLEČNÝ ÚSPĚCH 

Poradenství a koncept produktu

Od samého začátku vás aktivně podporujeme při vývoji vlastní značky a vaše individuální potřeby jsou v popředí.
Budeme vás provázet od plánování až po hotový výrobek, takže vaši zákazníci jsou nadšeni.
Obdobně můžete od nás získat konkrétní služby soukromých značek - podle Vašich potřeb.

Vývoj produktů

Uvědomujeme si vaše nápady a hledáme optimální řešení. Vyberte si z existujících a osvědčených receptů, které jsou šité na míru vašim potřebám. Nebo vyvíjíme společně nové výtvory - podle vašich individuálních přání.

Dokumentace a kvalita

Pro každý produkt, který jsme vyvinuli, obdržíte podrobný bezpečnostní list a popis produktu pro správné použití a správnou manipulaci s čistícími a ošetřovacími prostředky. Oznámení o vašem produktu u Federálního institutu pro hodnocení rizik převezmeme v případě potřeby nebo na žádost samozřejmě také.

Balení a design

Vedle prezentace a ochrany produktu má balení rozhodující roli v prodeji. Vytváříme perfektní balení optimalizované pro váš prodejní kanál. Optimalizované náklady na přepravu vytváříme perfektní obal pro levnou přepravu. Zejména v oblasti online hrají rozhodující roli náklady na dopravu a často mají výhodu oproti konkurenci.
Naši zkušení návrháři vytvářejí jedinečný design produktu s rozpoznatelnou hodnotou. Vždy máme na paměti zákonné pokyny. Tvoříme bezpečnostní listy a další dokumenty zcela v naší společnosti tak, aby byly zaručeny zákonné požadavky pro prodej a používání.

Výroba a plnění

Produkce vašich výrobků na míru - v malých dávkách, jakož i v sypkých nebo hotových výrobcích. Podle nejvyšších standardů a za přísně kontrolovaných podmínek jsou vaše výrobky vyráběny.

Balení a logistika

Výrobky v lahvích, uzamykatelné plastové kanystry, skládací kartony nebo jiná různorodá balení - známe jednotlivé výhody pro různé distribuční kanály. Bezpečně a včas, budeme převážet hotové výrobky s osvědčenými mezinárodními logistickými společnostmi k cíli, domů nebo do zahraničí.

Zpět do obchodu