Zakázková výroba

HeaderSeiten_1905x300 (kopie) 

WHBG_Lohnfertigung_500x1139 (kopie)
SMLUVNÍ VÝROBA

Váš objem výroby vzrostl nad vašimi prostorovými kapacitami nebo technickým know-how? Chcete zadat část výroby nebo vyrobit konkrétní produkt?
Tyto problémy řešíme s naší smluvní výrobní službou. Tak vám dáváme příležitost růst.

Naše dlouholeté zkušenosti se smluvní výrobou v oblasti čisticích prostředků zahrnují čisticí prostředky pro kávovary, domácnost, catering, průmyslové či individuální čisticí prostředky.

Náš kompletní servis pro smluvní výrobu, mísení a smluvní balení silných čisticích prostředků se specializuje na míchání a plnění práškových produktů, kapalin, lehce viskózních látek a sypkých hmot.

Již nyní máte vyzkoušené receptury pro vaše produkty nebo společně vyvíjíme nový recept. Suroviny a obalové materiály, které od nás požádáte, nebo přebíráme jejich obstarání.

Vedle výroby provádějí naše moderní a efektivní výrobní sklady produktové analýzy a testování výrobků v souladu se zákonnými požadavky v příslušných zemích.

Plnění lahví, kanystrů nebo sudů se provádí podle vašeho přání, jakož i balení s nálepkami, kartonováním nebo celofánovým obalem.

Připravíme pro Vás bezpečnostní listy a rádi přijmeme zprávy BFR.

Jednotlivé produkty nebo celé sortimenty produktů - pro Vás vytváříme každou velikost. Nabízíme Vaší firmě možnost trvale zpracovat smlouvu na výrobu, flexibilně a nekomplikovaně.

 

SLUŽBY SMLUVNÍ VÝROBY

 

Vývoj receptů Naplnění
Nákup surovin Tvorba dokumentů
Výroba Obal
Analýzy a testy výrobků Schválení produktů

 

Zpět do obchodu