Bio Breeze Neutralizátor zápachu 1000 ml

SILNÝ ZÁPACH Vysoko koncentrovaný neutralizátor zápachu všestranně použitelný v domácnoti, kancelářích a vozidlech. Dokonce i nasáklé pachy, jako je kočičí moč, lze snadno odstranit bez škodlivých chemikálií a toxinů. Všechny pachy budou odstraněny.

POUŽITÍ ODSTRAŇOVAČE ZÁPACHU mikroorganismy jsou neškodné pro člověka a zvířata, široké využití na klece pro zvířata, terária, psí a kočičí toalety, pelíšky. Odstraňovač zápachu také účinně odstraňuje pachy ve veterinární praxi, stejně jako v chovu koní a prasat. 

ODSTRANĚNÍ ZÁPACHU  ze zvratků, mléčných zbytků, zvířecí moči, kočičí a psí moči, popelnic, odpakovych košů či kbelíků. Odstraňovač zápachu rozkládá zapáchájící organické látky a neutralizuje. Odstraňovač zápachu je pH neutrální, proto lze použít i na nábytek, pohovku, čalounění, křesla, polštáře, postele, závěsy, záclony či jiné textilie.

JAK TO FUNGUJE odstraňovač zápach je pH neutrální vysoce produktivní, tedy použitelný na všechny vodě odolné povrchy, bude rozkládat pach. Neutralizátor pachů nebyl vytvořen za účelem zápach překrýt, ale zničit ho rozložením molekul pachu, jejich následným zabalením (izolováním a navázáním na molekuly) a úplným rozložením, čímž zabrání jejich dalšímu šíření prostorem.

VYROBENO V NĚMECKU Chceme, aby naši zákazníci byli plně spokojeni s našimi vysoce kvalitními produkty a dosáhli viditelných výsledků. Pokud tomu tak není, jednoduše nám pošlete e-mail a vrátíme kupní cenu v plné výši.

 

Woldoclean biologický odstraňovač zápachu

  • Odstraňuje rychle efektivně organické pachy a mikroorganismy od koček, psů a malých zvířat.
  • Díky mikrobiologickému účinku je pach degradován a není jen překryt. 
  • Náš odstraňovač zápachu WoldoClean BIOZE nahrazuje ostré a suché čističe.
  • Neškodné pro člověka a zvířata.
  • Odstraňovač zápachu WODOCLEAN BIOBREEZE je k dispozici v praktické lahvičce pro rychlé a snadné použití.
  • Ideální pro použití v domácnosti, automobilu nebo kanceláři

 

Jak správně používat odstraňovač zápachu BIOBREEZE

Smíchejte s vodou WoldoClean BioBreeze Eliminator poměrem 1:1 Poté 5 až 6krát rozstříkejte ve velkých intervalech 5 minut a nechte působit. U hluboce zašpiněné nečistoty musí agent dosáhnout úplného      zaostření zápachu, aby vyvinul svůj efekt.    Pro textilní povrchy (koberec, pohovka apod.) Umístěte fólii nad postižený prostor po postřiku. Po 48 hodinách odstraňte folii a nechte zasaženou oblast vysušit. Lze je použít také v šampónovém zařízení pro čištění koberců.

 

 

 

Výrobna

Naše výrobky WoldoClean jsou vyráběny a baleny výhradně v Německu za vysokých standardů kvality.

Díky pravidelným kontrolám během výroby zajišťujeme konzistentní kvalitu.

 

 

 

Biologický odstraňovač zápachu

Odstraňovač zápachu WOLDOCLEAN BIOBREZEE je k dispozici v praktické lahvičce pro rychlé a snadné použití.

Navíc je na straně lahve měřidlo. Mísící poměr 1:1 lze tedy snadno a rychle měřit.

 
 
 
 
VÍCE?

Chcete se dozvědět více produktů od společnosti WoldoClean? Pak se podívejte na náš obchod WoldoClean a na naše produkty značky WoldoClean.

Bavte se objevovat naše skvělé produkty!

Zpět do obchodu